Przeszukaj artykuły o Projektowaniu Ogrodów

środa, 6 maja 2009

Projektowanie ogrodow -Podlewanie roślin

pojeniem swoje zakłady
W niektórych roślin składa się z prawie 90% wody, potrzeba konsekwentnego pojeniem do utrzymania zdrowia ogród staje się oczywiste. Moment ilości wody utracone poprzez pozostawia przekracza kwotę pochłonięta przez swoje korzenie - zakład Wilts. Brak wody może okazać się śmiertelne.
1. Twój ogród klimatu ...
Rozważ ogrodzie indywidualnego klimatu.

Wiele naturalnych opadów jest utracone w wyniku spływu lub odparowanie - wszystkie nowo posadzonych podlewania ogrodów będą musiały w ciągu roku.

Płoty Ogrodowe

Jednakże, jeśli zdecydujesz się na warunki roślin w ogrodzie, np. wilgoci kochający rośliny w suchej powierzchni, to znacznie zwiększyć pracą. Rośliny Rozkwitowi na deszczu woda, zwłaszcza w obszarach, gdzie woda z kranu zawiera nadmiar wapna, więc użyć deszczownia do połowu spływającej z dachu.
2. Znaczenie terminu ...
Timing swój pojeniem jest bardzo ważne.

Optymalny czas do wody swoje rośliny albo wczesnych godzinach porannych lub późnym wieczorem, dla 2 ważnych powodów ...• Podlewanie w dzień ciepło powoduje odparowanie wilgoci do straconych, wczesnym rankiem lub późnym wieczorem pojeniem pozwala większość wody do zanurzenia do gleby przed zachodem słońca paruje go.

• Woda w lewo, w zakładzie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych może doskwierać liści - stale szkodzi im.
3. Częstotliwość i ilość ...
Częstotliwość podlewania jest najtrudniej uzyskać prawo.

To musi się nauczyć poprzez obserwację, biorąc pod uwagę stan roślin, liści i ziemi wokół każdego zakładu. Mulching z żwir, łupki, kory lub odpadów zielonych pomoże chronić wilgoci w glebie.Co jest ważne, gdy woda jest kwotą. Gdy pojeniem więcierzy zwłaszcza zapewnienia kompost jest dokładnie zwilżana, więc poprzez soaks i kanalizacja na dole.

Także gleby z ubogich struktura jest w stanie utrzymać mniej wody, a więc poprawę poprzez dodanie materiałów organicznych, takich jak również zepsuly obornika, kompostu lub włókna kokosowego pomoże trzymaj wilgoci w glebie.Kilka dobrych wskazówek ...
W nowym ogrodzie, podlewania potrzebna jest w pierwszym roku do ustanowienia zdrowych korzeni do radzenia sobie z kolejnych lat. W warunkach suszy ważne jest, aby podać dokładną moczenia roślin, w celu zachęcenia do korzeni rośnie głęboko przez następujące tej wody do gleby.

Projektowanie ogrodów

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

http://projektowanie-ogrodow-p.blogspot.com/

Blog o projektowaniu i zakładaniu ogrodów. Zawiera praktyczne porady jak projektowac ogrody, oczka wodne, fontanny, kaskady i stawy. Blog zawiera rowniez zdjecia najpiękniejszych ogrodow znalezione w internecie. Bedziemy sie przygladali projetkom roznych firm i je oceniali. Na blogu beda rowniez prezentwane artykuly branzowe o projektowaniu ogrodów.