Przeszukaj artykuły o Projektowaniu Ogrodów

czwartek, 21 maja 2009

Projektowanie ogordów czesc 2

Projektowanie ogrodów


Z granicy obsadzone, musisz podać swój hojny podlewania roślin do rozliczenia gleby wokół korzeni. Ponowne regularnie ciepłą pogodę, najlepiej w godzinach wieczornych lub wcześnie rano, przed lub po Słońce jest obecnie. Unikaj pojenia dziennych jak bezpośrednie działanie promieni słonecznych i odszkodowania scorches liści roślin.
podaj swój hojny podlewania roślin do rozliczenia gleby
Jest to tym bardziej ważne, jeśli łóżko znajduje się w pobliżu dużych drzew lub budynków.

A korzenie drzew rozkłada niektóre znaczne odległości, a może usunąć dużą ilością wody z okolicznych gleby, pozostawiając niewiele dla nowych zakładów już stres sadzenia.


wilgocią poziom granicy
Będziesz musiał zwrócić szczególną uwagę na poziom wilgoci granicy wody i odpowiednio. Budynki utworzyć "deszcz cieni" tak gleby może stać się znacznie bardziej suchy niż okolic.

Jak masz przygotowane łóżka w celu pomóc rośliny rosną, musisz także duży impuls do wszelkich chwastów, które mogą być nadal czyhających w granicy.niektóre zakłady nie przetrwa stres sadzenia
Te chwasty szybko wykazać się w ciągu najbliższych tygodni lub tak. Ponieważ nasiona chwastów będzie narażony na powierzchni, ważne jest, aby usunąć te, gdy pojawiają się one, aby zachować i na początku każdej nowej chwasty znajdujące się w późniejszym terminie.

Jeśli to zrobić, gdy są małe, są one łatwo identyfikowane - Jeśli zostawisz je rozwijać, być może przypadkowo wyciągania nowe rośliny mistaking nich chwasty!stres sadzenia
Wreszcie, to nieuniknione, że od czasu do czasu, niektóre zakłady nie przetrwać stres sadzenia. Nie jest to niezwykłe, jak rośliny żyją rzeczy, niektóre bardziej zdrowe niż inne. Nawet najlepiej wyszkoleni ogrodnik nie może miejscu tych okazów mało prawdopodobne, aby przetrwać do sadzenia roślin nie do ustalenia.

Miej oko na swoje rośliny oraz zastąpienie nie może ustalić, że wcześniej niż później, aby utrzymać wzrost łóżku spójne. Teraz usiądź, oglądać to dojrzałe i baw się!

Projektowanie ogrodów

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

http://projektowanie-ogrodow-p.blogspot.com/

Blog o projektowaniu i zakładaniu ogrodów. Zawiera praktyczne porady jak projektowac ogrody, oczka wodne, fontanny, kaskady i stawy. Blog zawiera rowniez zdjecia najpiękniejszych ogrodow znalezione w internecie. Bedziemy sie przygladali projetkom roznych firm i je oceniali. Na blogu beda rowniez prezentwane artykuly branzowe o projektowaniu ogrodów.