Przeszukaj artykuły o Projektowaniu Ogrodów

środa, 6 maja 2009

Ogród i rodzaje gleby

Twój ogród gleby może mieć wpływ na sukces Twojej rośliny, więc ważne jest prawidłowe dopasowanie rodzaju gleby do warunków. Twoja gleby zazwyczaj są 1 z 3 typów.

Dowiedz się, jaki rodzaj masz drodze kawałek ziemi wielkości golf ball (usunięcie kamieni) i roll ten utwór do "robakiem" kształt ...Clay rodzaje gleby formularz ten kształt łatwo i kiedy wcierać kolei błyszczące.
Możesz znaleźć rośliny do tego rodzaju gleby w naszym sadzenia lists / granice - za pomocą tej ikony.

Płoty Ogrodowe

Ił rodzaje gleby będzie łatwo rozgniatane w palmowego Twojej strony.
Możesz znaleźć rośliny do tego rodzaju gleby w naszym sadzenia lists / granice - za pomocą tej ikony.Sandy rodzaje gleby nie będzie kształt tej formy, po prostu upadnie.
Możesz znaleźć rośliny do tego rodzaju gleby w naszym sadzenia lists / granice - za pomocą tej ikony.


"Większość ogrodów mają takie same w całej ziemi, ale większych ogrodów mogą mieć różne rodzaje gleby w różnych dziedzinach. Sprawdź gleby w kilku miejscach, a jeśli są różne źródła roślin garnitur każdego rodzaju gleby."ogród światła słonecznego warunki
Twój ogród na światło słoneczne może mieć wpływ na sukces Twojej rośliny, więc ważne jest prawidłowe dopasowanie sunlight typu do warunków tak każdy zakład ma największe szanse kwitnącej raz obsadzone.

Twój ogród w sunlight zazwyczaj mieszczą się w 1 z 3 typów ...Na granicy w ogrodzie, które zwykle otrzymują pełne światło słoneczne dla większości dzień - zazwyczaj jest to prawdą w południowo-stojące sytuacjach. Możesz znaleźć rośliny do tego typu światła słonecznego w naszym sadzenia lists / granice tej ikony.Część Sun Shade Część granic uzyskać pełne światła słonecznego na pół dnia lub nakrapiany światło słoneczne przez cały dzień - zazwyczaj odnosi się do Wschód / Zachód stoi sytuacjach. Znajdź roślin dla tego typu światła słonecznego w naszym sadzenia lists / granice tej ikony.Na ogół w granicach Pełny cieniu, otrzymując za mało światła słonecznego większość dnia. Zazwyczaj jest to prawdziwe w odniesieniu do północno-stojące sytuacjach. Możesz znaleźć rośliny do tego typu światła słonecznego w naszym sadzenia lists / granice tej ikony.
Projektowanie ogrodów

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

http://projektowanie-ogrodow-p.blogspot.com/

Blog o projektowaniu i zakładaniu ogrodów. Zawiera praktyczne porady jak projektowac ogrody, oczka wodne, fontanny, kaskady i stawy. Blog zawiera rowniez zdjecia najpiękniejszych ogrodow znalezione w internecie. Bedziemy sie przygladali projetkom roznych firm i je oceniali. Na blogu beda rowniez prezentwane artykuly branzowe o projektowaniu ogrodów.